top of page

NIC NEUDĚLÁ VÁS

A VAŠEHO PSA ŠŤASTNĚJŠÍ NEŽ ZÁŽITEK ZE SO POSH

Nekonečné hodiny jsme vložili do vývoje každého produktu SO POSH. Po letech zkoušení, omylů a řady vyhozených receptů jsme byli úspěšní ve vytvoření téměř dokonalých produktů, které Vám nyní můžeme představit. Naše produkty se skládají z nejlepších ingrediencí v nabídce současného kosmetického průmyslu.

Jsou to ty nejlepší z netoxických přísad. Naše produkty jsou kompletně bezpečné, šetrné k životnímu prostředí a především: ohleduplné k Vašemu milovanému mazlíčkovi. Po našich chlupatých přátelích se soustředíme samozřejmě také na Vás – naše produkty jsou šetrné k Vaší kůži, neohrožují Vaše zdraví.

Konzervační látka používaná v SO POSH produktech je certifikovaná největší mezinárodní certifikační společností v oblasti přírodních a bio produktů 

ecocert-300x269.png

Kvalitní produkty, které jsou snadno použitelné, efektivní a cenově dostupné.

Každý pes je jedinečný stejně jako jeho srst. Největší výzvou jsou výstavní psi, jejichž srst potřebuje profesionální péči. Jen pěkná vůně v lahvi nám nestačí. SO POSH je více než to - je důkazem, že pečovat o psí srst nemusí být náročné -  se SO POSH je péče snadná a zábavná. 

Vyvinuto nejlepšími chemiky, vytvořeno pro profesionály, vyrobeno v Evropské unii.

Podívej se na mě, jsem SO POSH! (tak fajnový, nóbl, šik :-))
 

- Tým SO POSH - 

bottom of page